tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Gimnazjalne święto z mitologią w tle

 
Od wtorku, 22 października uczniowie pięciu klas pierwszych Gimnazjum im. Jana Pawła II są już pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej


Uroczystość ślubowania kolejnego rocznika gimnazjalistów przebiegała w bardzo podniosłej atmosferze. W roli głównej wystąpiło 109 pierwszaków, którzy przyrzekli wzorowo wypełniać obowiązki ucznia, aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły i postępować zgodnie z nauką patrona ? Jana Pawła II.
Bohaterowie dnia zostali pasowani na uczniów, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Od dyrektorki gimnazjum, Agaty Klimek otrzymali życzenia wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz sukcesów w różnych dziedzinach.
Po oficjalnej ceremonii młodzież z Samorządu Uczniowskiego pod opieką Renaty Dziedzic, Agnieszki Bogatek i Ewy Grzelczak przeniosła zebranych na Olimp. W mitologicznej scenerii przebrana za greckich bogów poprowadziła kilka konkurencji, które miały wyłonić najzabawniejszą klasę pierwszą.
Zadaniem pierwszoklasistów było m.in. przelewanie mleka z miski do miski za pomocą łyżeczki, nakładanie na siebie jak największej liczby ubrań oraz picie "ambrozji" (soku z cytryny) w jak najkrótszym czasie. Najważniejszą konkurencją była jednak prezentacja każdej pierwszej klasy, przygotowana pod opieką wychowawców.
Zarówno uczestnikom jak i widzom rywalizacja przyniosła mnóstwo pozytywnych emocji i radości. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji okazało się, że najzabawniejszą klasą jest ID.
Pasowanie na uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła IITytuł najzabawniejszej klasy pierwszej zdobyła ID


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (852) z dnia 8 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »