tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Gimnazjalistki z „trójki” najlepsze

 
Łódzki finał Coca–Cola Cup 2010 już za nami

W piątek, 11 czerwca odbyły się w Łodzi ostatnie z tegorocznych finałów wojewódzkich Coca–Cola Cup, największego w Polsce turnieju piłkarskiego dla młodzieży szkolnej. W skrajnym upale, o awans do półfinału krajowego rywalizowało 12 zespołów chłopców i 6 zespołów dziewcząt z województwa łódzkiego. W turnieju doskonale zaprezentowały się piłkarki z Gimnazjum nr 3 w Opocznie.
Na boisku Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi emocji nie brakowało od pierwszych meczów. Po ciekawych pojedynkach okraszonych wieloma bramkami do półfinału w kategorii dziewcząt awansowały cztery najlepsze drużyny z fazy grupowej.
Opocznianki pokonały drużyny Gimnazjum w Błędowie 5:1, a dziewczęta z Gimnazjum w Gidlach wygrały z Gimnazjum w Modlnej 4:1. W finale nasze dziewczyny nie dały żadnych szans ekipie z Gidli i pewnie wygrały 4:1. Dzięki temu pojadą na półfinał krajowy do Krapkowic 16 czerwca. Królową strzelców została Angelika Niewiadomska z Modlnej, a za najlepszą bramkarkę uznano Milenę Pijet z Opoczna.
Podopiecznym Piotra Nasulewicza gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy.
W półfinale w Krapkowicach zagrają najlepsze drużyny z województw łódzkiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Zwycięzcy wezmą udział we wrześniowym finale krajowym.
Patronat nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Szkolny Związek Sportowy. Więcej informacji o turnieju znaleźć można na stronie www.cocacolacup.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »