tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Górale rozpoczynają kwalifikacje

 
Kajakarstwo górskie

W najbliższy weekend, 13?15 maja górale z Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica wezmą udział w 63. Międzynarodowych Tatrzańskich Slalomach i Memoriale Ondreja Cibaka w Liptowskim Mikulaszu. Już od poniedziałku na torze usytuowanym na rzece Vag trenuje senior Grzegorz Kiljanek. W środę na Słowację pojechali juniorzy pod opieką trenera Włodzimierza Dębowskiego.
Regaty mają bardzo duży ciężar gatunkowy, ponieważ rozpoczynają cykl kwalifikacji do ścisłego składu kadry Polski w slalomie kajakowym na sezon 2011. Zgodnie z informacją opublikowaną przez Polski Związek Kajakowy, łącznie odbędą się cztery starty kwalifikacyjne: po dwa w Liptowskim Mikulaszu (13 i 14 maja) i Krakowie (21 i 22 maja). Do ostatecznej klasyfikacji mają być wliczane trzy najlepsze wyniki danej osady (najsłabszy odpada).
Za zdobycie poszczególnych miejsc kajakarzom zostaną przyznane punkty według następującego klucza: pierwsze miejsce ? 9 pkt, drugie ? 7 pkt, trzecie ? 6 pkt, czwarte ? 5 pkt itd. W efekcie powstanie ranking, który wyłoni skład kadry ? po trzy najlepsze osady w konkurencjach K?1, C?1, C?2 oraz K?1 kobiet.
Reprezentacja w takim zestawieniu weźmie udział w mistrzostwach Europy seniorów i Pucharze Świata. Przed mistrzostwami globu możliwa jest weryfikacja składu.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (722) z dnia 13 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »