tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Fryzjerki z "prywatnej" w krajowej czołówce

 

W sobotę, 22 października przeprowadzono w Kielcach Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski "Loki 2011" we fryzjerstwie damskim pn. "Mój wymarzony bal". W zmaganiach w stylizacji fryzur uczestniczyli młodzi adepci sztuki fryzjerskiej, którzy mieli możliwość szerszego poznania przyszłej branży od strony praktycznej, rozwoju pasji i zaprezentowania swojej kreatywności.
Pierwszym etapem konkursu było wykonanie fryzury wieczorowej z elementami warkoczy i plecionek. Konkurencja, w której dodatkowym utrudnieniem okazało się ograniczenie czasowe, potwierdziła wysoki poziom przygotowania uczestników.
Po zakończeniu pierwszego etapu,komisja sędziowska oceniła jakość i styl wykonania fryzur. Następnie wyłoniła dziesięcioro najlepszych fryzjerów, których zakwalifikowała do drugiej, finałowej konkurencji. Wśród finalistów znalazła się uczennica Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie Ilona Grudzień.
Finał polegał na czesaniu fryzury wieczorowej na żywej modelce. Fryzjerzy mogli zaprezentować swoje wysokie już umiejętności przed szeroką publicznością zgromadzoną w sali Wojewódzkiego Domu Kultury. Ilona Grudzień została nagrodzona gromkimi brawami i otrzymała od komisji sędziowskiej gratulacje oraz nagrody przewidziane dla najlepszej dziesiątki młodych fryzjerów w Polsce. Pozostałe uczennice Zespołu Szkół Prywatnych uczestniczące w OKF ? Natalia Leśniewska, Marta Piekarska i Anna Gągorowska ? otrzymały dyplomy za udział.
Grupa z ZSPryw. została przygotowana do tego prestiżowego konkursu pod kierunkiem nauczycielek Anny Januszewskiej i Anny Piwowarczyk. Gratulujemy sukcesu!


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (746) z dnia 28 Października 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »