tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Firmowe ABC

 
Wojewódzki Urząd Pracy organizuje bezpłatne seminarium „Własna firma krok po kroku”

W dniach od 13 do 17 września w Łodzi odbędzie się bezpłatne seminarium dotyczące możliwości rozpoczęcia przez bezrobotnego własnej działalności gospodarczej. Będzie to już trzynaste szkolenie z serii seminariów „Własna firma krok po kroku” organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP.
W trakcie pięciu dni szkoleniowych uczestnicy seminarium poznają zasady rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej, formy opodatkowania oraz możliwości finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości. Dowiedzą się także jak rozliczyć się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym, jak pozyskać lokal na działalność gospodarczą i jak przygotować biznesplan. Wykładowcy objaśnią także podstawy marketingu, reklamy, rachunkowości i dokumentacji w firmie.
Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają osoby bezrobotne, zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy. Bliższych informacji na temat warsztatów można uzyskać pod numerem telefonu: 426630255, email: m.kubat@wup.lodz.pl lub bezpośrednio u doradców zawodowych Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej – ul. Struga 26, I piętro, pok. 7.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (685) z dnia 27 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »