tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Finał eliminacji gminnych

 
Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda

24 lutego w Urzędzie Gminy w Sławnie odbył się finał gminny konkursu plastycznego pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda” organizowanego przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego wspólnie z KW PSP, Kuratorium Oświaty oraz ZOSP województwa łódzkiego. Konkurs ma promować wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa, rozwijać świadomość wystąpienia różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeń, umiejętności unikania ich oraz radzenia sobie w sytuacji zagrożenia. W konkursie uczestniczyła młodzież szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy. Łącznie wpłynęło około 100 prac plastycznych. Spośród ocenionych prac komisja wybrała na szczebel powiatowy następujące prace.
Kategoria wiekowa - młodsza, 6-8 lat: 1. miejsce Kacper Łazowski z PSP w Kozeninie, 2. miejsce Kacper Krakowiak z PSP w Kunicach, 3. miejsce Daria Knop z PSP w Kozeninie.
Wyróżnienia: Kinga Jurek z PSP w Kunicach i Mikołaj Łazowski z PSP w Kozeninie.
Kategoria wiekowa - średnia, 9-12 lat: 1. miejsce Albert Sobala z PSP w Kozeninie, 2. miejsce Aleksandra Najmanowicz z PSP w Kunicach, 3. miejsce Beata Ciszewska z PSP w Kamieniu. Wyróżnienia: Justyna Zawada z PSP w Kamieniu, Aleksandra Skowrońska z PSP w Sławnie, Karolina Białas z PSP w Kozeninie.
Kategoria wiekowa - starsza, 13-16 lat: 1. miejsce Agata Abratkiewicz, 2. miejsce Aleksandra Stefańska, 3. miejsce Joanna Szmigiel - wszystkie z Publicznego Gimnazjum w Szadkowicach. Wyróżnienia: Karolina Cieślik, Szymon Stępniewski i Izabela Nowak - wszyscy z Publicznego Gimnazjum w Szadkowicach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (660) z dnia 5 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »