tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Filar polskiej gospodarki

 

VI edycja rankingu „Filary polskiej gospodarki 2010” w województwie łódzkim przyniosła nagrody dla Zakładów Produkcyjnych Spółek Grupy Paradyż. Uroczysta gala odbyła się 12 stycznia w Warszawie.
Ranking co roku przygotowuje redakcja „Pulsu Biznesu” wraz z czołową agencją badawczą – Pentor Research International. Jest on zestawieniem dużych firm w Polsce, które w swoich województwach odgrywają szczególnie ważną rolę – zarówno na płaszczyźnie wkładu w rozwój ekonomiczny regionu – promując i wspierając zatrudnienie, jak i współpracę z lokalnymi społecznościami. W tym roku swoją opinię na temat firm nominowanych przygotowały samorządy lokalne, jako organa, które na co dzień mają możliwość obserwacji i współpracy z największymi podmiotami gospodarczymi w danym regionie. Wśród ponad 2000 nadesłanych ankiet najwyżej ocenione zostały trzy kryteria – istotny wkład w utrzymanie lub wzrost miejsc pracy, ważny płatnik podatków oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.
Wśród laureatów w województwie łódzkim znalazły się dwa zakłady: Zakład Produkcyjny Ceramiki Paradyż w Opocznie na 4 miejscu oraz Zakład Produkcyjny Paradyż na dziewiątej pozycji.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »