tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
KOMPLEKSOWA diagnostyka biorezonansem:
+ ...
czytaj dalej »

Sprzedam duże mieszkanie w Opocznie - 608 570 ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Festyn "wokół śmieci"

 
W tym roku nie będzie Dni Opoczna. Będzie, jak twierdzą złośliwi


Wydawać by się mogło, że kilkudniowa, organizowana zwykle w ostatni weekend czerwca, impreza zwana Dniami Opoczno, na trwałe zagościła w kalendarzu imprez miejskich. Okazuje się jednak, że nie. W tym roku takiej imprezy jak dotychczas nie będzie.
Ostatnie Dni Opoczna z prawdziwego zdarzenia, z doskonałym koncertem gwiazdy, naszym zdaniem miały miejsce w 2010 roku, kiedy to na opoczyńskiej scenie zaprezentowała się "Kobranocka", a rewelacyjny występ dał Maciej Maleńczuk z zespołem "Psychodancing". Potem było już tylko gorzej. Na scenie królowały zespoły discopolo, hip?hopwe, oferta głównie dla mniej wybrednej młodej publiczności.
W tym roku władze miasta zdecydowały, że w ramach Dni Opoczna odbędzie się promocja nowych zasad gospodarki śmieciami prowadzona przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, stąd tytułowe określenie.
Imprezy mają trwać dwa dni. W sobotę, 29 czerwca od godz. 14.00 prezentacja lokalnych młodzieżowych zespołów muzycznych, to na scenie ustawionej na parkingu między MDK a pływalnią. Natomiast na terenie ZSS nr 1, na orliku przy ul. Skłodowskiej?Curie zaplanowana szereg zawodów sportowych, których zwycięzcy nagradzani będą na scenie. Od godzi. 19 ma się rozpocząć dyskoteka prowadzona przez spikerów radia Strefa FM.
W niedzielę również początek imprez przewidziano na godz. 14, kiedy to zacznie się prezentacja dorobku artystycznego opoczyńskich przedszkoli. W godzinach od 17.00 do 20.00 scenę obejmą uczestnicy zajęć w MDK i wystąpią na niej zespoły KGW oraz kabaret "Budka Kogutka" z Kraśnicy. Od 20.00 przewidziany jest koncert Orkiestry Miejskiej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »