tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Zatrudnię do grodzeń upraw leśnych. Mroczków ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sławno

 Ferie w Sławnie

 


Tegoroczne ferie zimowe upłynęły bardzo szybko, ale przyjemnie. Pomimo dokuczliwego mrozu dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Sławnie.
Dzieci korzystały z gier planszowych, układały puzzle i klocki oraz wykonywały przeróżne prace plastyczne. Dużym powodzeniem cieszyły się rozgrywki bilardowe oraz zgadywanki i łamigłówki, które dawały pole dla wyobraźni, zmuszały do myślenia i wyrabiały postawę czynną w stosunku do zdobytych wiadomości i umiejętności. Niezwykle ciekawe i wciągające okazały się zabawy w składaniu origami. Jednak najbardziej interesującą zabawą było wykonanie strojów z gazet. Dzieci nazwały tę zabawę mianem ?gazetowych stworów?, było przy tym dużo radości, śmiechu i świetnej zabawy. Natomiast starsze dzieci podróżowały po świecie wirtualnym ? był to czas spędzony przy komputerze z dostępem do internetu.
Mimo ciekawych zajęć, ferie w bibliotece upłynęły w ścisłym kontakcie z książką, czyli tym, co w bibliotece najważniejsze. Dzięki temu podczas ferii zimowych zyskano grono nowych czytelników. Ferie okazały się świetnym momentem, by zapisać się do biblioteki.
Najbardziej aktywnymi uczestnikami ferii byli: Adrian Górski, Mateusz Melka, Dominik Mazur, Damian Włodarczyk, Aleksandra Skowrońska, Małgorzata Stawiak, Krystian Pacholski, Tomasz Kamiński, Mateusz Kamiński, Kacper Fijołek, Hubert Dusiński, którym na zakończenie ferii wręczono upominki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »