tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Ferie w Pinokio

 

Wzorem lat ubiegłych świetlica środowiskowa „Pinokio” zorganizowała dla swoich podopiecznych zajęcia w okresie ferii zimowych. Każdego dnia brało w nich udział około 50 dzieci.
Świetlica była czynna codziennie w godzinach od 8.00 do 16.00. Kiedy pogoda sprzyjała, dzieci pod okiem opiekunów bawiły się na śniegu. W świetlicy natomiast brały udział w zajęciach muzycznych, przygotowywały desery w ramach zajęć kulinarnych i wykonywały ciekawe prace na zajęciach plastycznych. Zabawa różnymi technikami plastycznymi zaowocowała zbiorem interesujących prac, które wzięły udział w konkursie plastycznym - autorów najładniejszych rzeźb z gipsu, masy solnej czy papieru nagrodzono. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również karaoke. Z kolei chłopcy chętnie brali udział w turnieju tenisa stołowego.
Nie lada atrakcją było wyjście na lodowisko. 25-osobowa grupa dzieci starszych przez 1,5 godziny trenowała swoje umiejętności łyżwiarskie na lodowisku przy ZSS nr 1. Z kolei młodsze dzieciaki poszły z opiekunami do kina, gdzie bezpłatnie obejrzały film „Król Artur i zemsta Maltazara”. Zajęcia miały również charakter wychowawczy - w jednym ze spotkań pracownik Poradni Terapii Uzależnień rozmawiał z dziećmi o uzależnieniach oraz asertywności, która może pomóc ustrzec się przed nimi. Warto podkreślić, że każdego dnia dzieci otrzymywały posiłki - śniadanie, obiad oraz deser.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (660) z dnia 5 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »