tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Energetyczny przetarg

 


W czwartek, 31 października Urząd Gminy i Miasta ogłosił przetarg na zakup energii elektrycznej do gminnych obiektów na lata 2014 i 2015. Chodzi zarówno o budynki użyteczności publicznej jak i oświetlenie uliczne. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie dwuletnim wynosi 1,63 mln kWh.
W przetargu mogą uczestniczyć firmy posiadające m.in. aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną, wydaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a także umowę z lokalnym operatorem systemu dystrybucyjnego. Na składanie ofert mają czas do 12 listopada. O rozstrzygnięciu zadecyduje najniższa cena.
Obowiązkiem wybranego wykonawcy będzie: * wypowiedzenie dotychczas obowiązujących umów sprzedaży energii elektrycznej, a w przypadku umów kompleksowych również świadczenia usług dystrybucji * reprezentowanie gminy oraz jednostek organizacyjnych przed właściwym operatorem systemu dystrybucyjnego w sprawach związanych z zawarciem nowych umów dystrybucyjnych. Do wykonania tych czynności firma otrzyma stosowne pełnomocnictwo.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (852) z dnia 8 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »