tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Emocjonujące spotkania

 
W czwartek, 26 września w Czytelni Multimedialnej Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszkańcy Opoczna mieli okazję spotkać się on-line ze znaną i lubiana aktorką, Teresą Lipowską


Podczas trzeciego z cyklu "Spotkań z pasjami", którego organizatorem jest Fundacja Orange, aktorka Teresa Lipowska opowiadała słuchaczom, skąd czerpie energię do działania oraz jaki jest jej sposób na dobrą formę. Serialowa seniorka rodu Mostowiaków jest aktorką teatralną, telewizyjną oraz radiową. Prywatnie jest osobą bardzo otwartą i pełną energii. Zaraża swoim optymizmem nawet o wiele młodszych kolegów z planu serialu "M jak Miłość". Podczas spotkania on-line pełna wdzięku i wewnętrznej radości życia aktorka udzielała porad jak radzić sobie z problemami i jak cieszyć się każdą chwilą.
Przypominamy, iż kolejne spotkanie już za tydzień w czwartek, 3 października, godz. 11.00. Tym razem on-line z chętnymi spotkają się "Latające Babcie" z Łodzi. "Latające Babcie" to inicjatywa podjęta przez Urszulę Machcińską, która po przejściu na emeryturę zapisała się na warsztaty pisania. W międzyczasie poznała inne osoby tak samo poszukujące swojej drogi na kolejne lata i stworzyła z nimi ten projekt. W czasie spotkania "Latające Babcie" opowiedzą, jak zaczęła się ich wielka przygoda oraz zaprezentują swoją twórczość.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorkami z ramienia biblioteki Iwoną Chróstowską i Beatą Wójcik, pod nr tel. 44 755 35 50 bądź osobiście w siedzibie biblioteki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »