tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Emeryci podsumowali półrocze

 
Zmiany w zarządzie Oddziału Rejonowego PZERiI

W środę, 4 sierpnia w patio Miejskiego Domu Kultury miało miejsce plenarne posiedzenie zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opocznie. Głównym celem obrad było podsumowanie działalności za pierwsze półrocze 2010 r. Zebranie prowadził przewodniczący zarządu Edward Cywiński.
Zanim emeryci przystąpili do realizacji roboczego porządku obrad odbyła się miła uroczystość. Za pomoc okazywaną związkowcom dyplom uznania nadany przez zarząd Oddziału Okręgowego PZERiI w Piotrkowie Trybunalskim odebrał Aleksander Jabrzyk.
W części merytorycznej uczestnicy posiedzenia wysłuchali sprawozdania zarządu Oddziału Rejonowego z działalności za pierwsze półrocze 2010 r., które zaprezentowała wiceprzewodnicząca zarządu Władysława Jabrzyk. Sprawozdania złożyły także poszczególne komisje – rewizyjna, kulturalno–oświatowa i socjalno–bytowa.
Kolejny punkt obrad dotyczył zmian personalnych we władzach oddziału. Decyzje w tej sprawie należało podjąć po rezygnacji Stefana Sałaja z członkostwa w prezydium i zarządzie. Prezydium zarządu postanowiło przyjąć dymisję i jednocześnie powołać w skład prezydium Annę Ferensztajn a do zarządu dokooptować Elżbietę Chrustowicz. Plenarne posiedzenie te zmiany zatwierdziło.
W końcowej części zebrania emeryci dyskutowali na temat nurtujących ich problemów, nakreślili również plany na najbliższe tygodnie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (683) z dnia 13 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »