tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Ekologicznie w "dwójce"

 

31 maja w ZSS nr 2 odbyła się VIII edycja Konkursu Matematyczno-Ekologicznego: "Mat-Eko 20011". W turnieju wzięli udział uczniowie klas piątych szkół podstawowych z terenu miasta i gminy, a nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwał dyrektor Marek Śmigiel i opiekunowie grup. Przed rozpoczęciem zmagań konkursowych pogadankę na temat gospodarki odpadami w naszej gminie, wygłosiła Elżbieta Młynarczyk, pracownica PGK. W części konkursowej uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne i przyrodnicze. Ogromne emocje wzbudziły również konkurencje sportowe, które prowadziła Małgorzata Mijas. Przedstawiciele rywalizujących szkół mieli możliwość zaprezentowania przygotowanych przez siebie piosenek o tematyce ekologicznej.
W trakcie turnieju rozstrzygnięto również konkurs plastyczny: ?Segreguj z głową?, w którym pierwsze miejsce zajęła Kinga Jaworska, drugie Patrycja Nowak a trzecie Dawid Dorosławski. Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że wygrali uczniowie klasy Vc z ZSS nr 1, wyprzedzając klasy piąte SP w Bielowicach i Ogonowicach. Dalsze miejsca zajęły klasy Vc z ZSS nr 2 oraz Vb z ZSS nr 3.
Uczestnicy otrzymali sprzęt sportowy, albumy o treści ekologicznej i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Organizatorami konkursu były Edyta Figiel, Edyta Jakubowska i Ewa Lebioda.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (725) z dnia 3 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »