tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Efektowna studniówka

 
W sobotę, 15 stycznia odbył się bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Zabawa z udziałem ponad stu pięćdziesięciu osób trwała do białego ranaBal rozpoczął się od poloneza


Studniówkę zorganizowano w sali gimnastycznej, której wystrój nawiązywał do balowej komnaty. Młodzież włożyła wiele wysiłku w jego przygotowanie, pracowała cały tydzień i trzeba przyznać, że osiągnęła znakomity efekt.
W tym roku na studniówce bawili się uczniowie czterech klas maturalnych: trzech liceum i jednej technikum informatycznego, których wychowawcami są: Anna Niemczyk–Więckowska, Grzegorz Januszewski, Andrzej Król i Piotr Podogrocki. Wspólnie z przyszłymi absolwentami w balu brali udział nauczyciele, zaproszeni goście oraz rodzice.
Uroczystość rozpoczęła się o godz. 19.00 częścią oficjalną. Na początku głos zabrali najważniejsi uczestnicy – maturzyści. Podziękowali pedagogom za trud włożony w przygotowanie ich do matury a rodzicom za pomoc w zorganizowaniu studniówki. Nie zabrakło ciepłych słów od rodziców przyszłych maturzystów.
Następnie głos zabrała dyrektorka ZSP Monika Machula. Życzyła uczniom powodzenia na maturze, dostania się na studia i sukcesów w dorosłym życiu. Już tradycyjnie zaprosiła młodzież do poloneza. Maturzyści wykonali niepowtarzalny układ taneczny, który przygotowali ćwicząc pod opieką Piotra Podogrockiego i Grzegorza Januszewskiego. Nie mogło obyć się bez pierwszego wspólnego tańca – walca w wykonaniu dyrektorki i Sebastiana Smyki, ucznia klasy III LO.
Po ceremoniale i wszystkich tradycyjnych elementach balu maturalnego przyszedł czas się szampańskę zabawę do białego rana. Do tańca przygrywał zespół Efekt, który wykonywał znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej.
Wszyscy uczestnicy studniówki bawili się wyśmienicie, a najwytrwalsi opuszczali parkiet o szóstej rano. Na zasłużony odpoczynek nie było wiele czasu. Niedzielne poprawiny rozpoczęły się o godz. 14.00.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »