tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Dziewczęta o krok od medalu

 
Mistrzostwa Polski szkół ponadgimnazjalnych w lidze lekkoatletycznejEmilia Łączna kończąca sztafetę 4x100 m


W czwartek, 24 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegrano ogólnopolski finał w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2008/09. Do czołowej dwunastki najlepszych zespołów w Polsce zakwalifikowały się drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie.
Szczególnie dobrze spisały się dziewczęta, które zdobyły 1415 punktów zajmując 4. miejsce w kraju. Do brązowego medalu opoczniankom zabrakło jedynie 19 punktów.
Nie zabrakło sukcesów indywidualnych. Doskonały występ w biegu na 100 m zanotowała Magdalena Cała. Nasza sprinterka uzyskała wynik 12.84 s. i wywalczyła 3. miejsce. Joanna Rek w skoku w dal była 5. z rezultatem 5.25 m. Emilia Łączna skoczyła 5.18 m, co dało jej 7. lokatę.
Karolina Dworak w biegu na 400 m była 6. z wynikiem 61,99 s. Świetnie pobiegła sztafeta 4x100m w składzie Ilona Snopek, Magdalena Cała, Joanna Rek i Emilia Łączna zajmując 3. miejsce z czasem 50,04 s.
Barwy ZSPryw. reprezentowały: Magdalena Cała, Ilona Snopek, Paulina Ogórek, Dorota Dworak, Monika Biegańska, Klaudia Wiśniewska, Karolina Dworak, Anna Oster, Izabela Kępska, Magdalena Dębowska, Monika Czarnecka, Alicja Leśniewska, Joanna Rek, Emilia Łączna i Magdalena Rek.
Dobrze spisali się również chłopcy. Uzyskali 1276 punktów, co dało im 10. miejsce w Polsce. Mistrzem została drużyna XI LO w Bydgoszczy.
Skład drużyny ZSPryw.: Damian Stępniewski, Patryk Belica, Mateusz Cieślak, Michał Młynarczyk, Paweł Zalega, Paweł Nowak, Piotr Bańcerowski, Mateusz Pietrzyk, Mateusz Olczyk, Dawid Grzywacz, Bartosz Sulgostowski, Krzysztof Borowik, Wojciech Kuleta.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (639) z dnia 9 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »