tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Dzień Chłopaka w Radzicach Dużych

 Kandydaci na mistera rywalizują w konkursie fryzjerskimObchody Dnia Chłopaka w Szkole Podstawowej w Radzicach odbyły się w poniedziałek, 1 października. Tego dnia dziewczynki z klas I-III wraz z pięcio- i sześciolatkami złożyły swoim kolegom najlepsze życzenia. Ale to nie wszystko. Pod opieką wychowawczyń - Stanisławy Gruszczyńskiej, Barbary Rogulskiej i Joanny Matysiak - zorganizowały ciekawe zabawy i konkursy.
Przeprowadzono wybory mistera roku szkolnego 2012/13. Reprezentantami klas byli: Szymon Jaworski z kl. I, Kuba Szymański z kl. II i Mateusz Jaworski z kl. III. Chłopcy mieli do wykonania wiele zadań takich jak przyszywanie guzików, pompowanie balona na czas, taniec z koleżanką czy odgadywanie nazw marek samochodów. Za poszczególne konkurencje zdobywali punkty. Dziewczynki szczególnie uważnie obserwowały chłopców podczas zadania polegającego na uczesaniu szkolnych modelek. Fryzury zostały wykonane bardzo fantazyjnie, a śmiechu i zabawy było co niemiara.
Po podliczeniu punktów jury ogłosiło zwycięzcę. Zestal nim uczeń klasy I, który jak na prawdziwe wybory przystało otrzymał koronę mistera szkoły.
Uwieńczeniem święta była dyskoteka integracyjna uczniów klas młodszych oraz przedszkolaków. Wszyscy bawili się znakomicie i oczywiście już planują następną imprezę.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (795) z dnia 5 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »