tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Żarnów

 Dzień Babci i Dzień Dziadka u Seniorów w Żarnowie

 

To piękne święta, bardzo bliskie wszystkim, albo prawie wszystkim seniorom, dlatego z tej okazji, 19 stycznia w Domu Kultury w Żarnowie spotkali się członkowie Klubu Aktywnego Seniora działającego przy Gminnej Bibliotece Publiczneje. W spotkaniu uczestniczyła Marzena Michałowska–Kowalik, dzięki której seniorzy mieli przyjemność spotykać się przez okres trzech miesięcy co najmniej raz w tygodniu na zajęciach recytatorsko–wokalnych prowadzonych przez artystę krakowskiego z „Piwnicy pod Baranami” Piotra Kubę Kubowicza. Szkoda tylko, że na tę uroczystość nie mógł przybyć sam artysta. Zatrzymały go obowiązki zawodowe.
Aktywnie w obchody włączyła się Zofia Otwinowska z Zespołu Szkół Zawodowych w Żarnowie – prowadząca praktyki fryzjerskie u siebie, w zakładzie. Wraz z młodzieżą przygotowała niespodzianki. Andrzej Makowski, praktykant zakładu fryzjerskiego, wszystkim babciom i dziadkom złożył życzenia a jego koleżanki: Izabela Matusiak, Aneta Majewska i Aneta Ciach oraz Magdalena Staniszewska (również praktykantki) wręczyły wszystkim własnoręcznie wykonane upominki.
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie przygotowali pod kierunkiem Emilii Zalegi piękny program artystyczny, składający się z dwóch części. W pierwszej mówili wierszyki i śpiewali piosenki o babciach i dziadkach. Część drugą stanowiła zabawa z kataryniarzem i śpiewanie w rytm katarynki piosenek z lat 70. i 80. W podziękowaniu zarówno młodzież, jak i dzieci otrzymały od seniorów słodkie upominki.
Przy muzyce i wspaniale zastawionych stołach babcie i dziadkowie – seniorzy bawili się do późnych godzin. Na pewno dzień ten pozostanie im długo w pamięci.

Prezes Klubu Aktywnego Seniora
Urszula Aleksandrowicz


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (707) z dnia 28 Stycznia 2011r.
W dziale Żarnów dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »