tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sławno

 Dzień Babci i Dziadka w Sławnie

 
Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie wnuki się radują. Dzisiaj wszystkie smutki precz, Święto dziadka ważna rzecz

Z okazji święta babci i dziadka 21 stycznia przedszkolaki z trzech punktów przedszkolnych działających w ramach projektu „Wsparcie na starcie – 3 przedszkola w gminie Sławno” Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki gościły swoich dziadków na wspaniałej uroczystości.
Dzieci prezentowały przygotowane na tą okazję programy artystyczne. Przedszkolaki z Kozenina, Kunic i Celestynowa wzruszyły swoich dziadków recytacją wierszy, śpiewem piosenek oraz tańcem. Po zakończeniu części artystycznej złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz prezenty. Goście bili brawo swoim wnukom za pięknie przygotowane programy artystyczne. Na twarzach przybyłych gości widać było radość, dumę oraz łzy szczęścia i wzruszenia.
W tym uroczystym dniu na dziadków czekała niespodzianka. „Biesiada z babcią i dziadkiem z ludową nutą w tle”, którą poprowadziła Edukacyjna Firma Muzyczna.
W trakcie biesiady dziadkowie brali udział w konkursach, np. robiono korale, stawiano piramidy, śpiewano piosenki. Były też wspólne tańce oraz śpiewy, w których pomógł specjalnie przygotowany w tym celu śpiewniczek. Słodki poczęstunek był wspaniałą okazją do rozmów, w czasie których dziadkowie mogli podzielić się swoimi wrażeniami.
Jeszcze raz wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (707) z dnia 28 Stycznia 2011r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »