tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Drzewica w obiektywie

 
Gmina organizuje konkurs fotograficzny pn. "Drzewica w obiektywie". Jego celem jest promocja walorów przyrodniczo?krajobrazowych, zabytków, folkloru, ciekawych miejsc i obiektów znajdujących się w mieście i okolicach


Inicjatywa została skierowana wyłącznie do młodzieży szkolnej, zamieszkałej na terenie gminy i miasta Drzewica. Wiek uczestników ? do 18 roku życia.
Przedmiotem konkursu mogą być krajobrazy, zabytki, przyroda, architektura i urokliwe miejsca. Warunkiem uczestnictwa ? po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego ? jest przesłanie lub dostarczenie organizatorowi zdjęć w wersji elektronicznej na nośniku CD/DVD w formacie .jpg oraz w wersji papierowej.
Zdjęcia powinny być wykonane w minimalnej rozdzielczości 1600x1200, tj. około 2 mln pikseli oraz wywołane w formacie nie mniejszym niż 13x18 cm. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 fotografii własnego autorstwa, nie publikowanych wcześniej i nie zgłaszanych do innych konkursów.
Zgodnie z regulaminem, prace należy dostarczyć do Urzędu Gminy i Miasta (ul. Stanisława Staszica 22, 26?340 Drzewica) w zaklejonej kopercie z dopiskiem: "Konkurs fotograficzny ? Drzewica w obiektywie". Do fotografii trzeba dołączyć formularz zgłoszeniowy zawierający: imię i nazwisko autora zdjęć, datę urodzenia, dane teleadresowe, nazwę szkoły, do której uczęszcza, opis zdjęcia wraz z nazwą fotografowanego obiektu, w przypadku zdjęć przedstawiających wizerunek osób ? zgodę na wykorzystanie ich wizerunku, w przypadku, gdy uczestnikiem konkursu jest osoba niepełnoletnia ? zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Termin dostarczania prac upływa 30 września.
Fotografie oceni i wyboru laureatów dokona powołana przez burmistrza komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli UGiM, Ośrodka Kultury Gminy i Miasta oraz Szkoły Podstawowej w Drzewicy. W jej skład wchodzą: przewodnicząca Alina Szymańska ? instruktorka OKGiM, Krzysztof Kowalski ? dyrektor OKGiM, Małgorzata Malczewska ? nauczycielka muzyki i plastyki, Anna Woźniak ? instruktorka OKGiM, Małgorzata Wasilkowska?Bińkowska Małgorzata z UGiM. Ocenie podlegać będzie nie tylko poprawność techniczna zdjęć, ale przede wszystkim kreatywność oraz wizja artystyczna.
Werdykt w dwóch kategoriach ? uczniów szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych ? zostanie podjęty do 14 października. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody rzeczowe. W każdej kategorii przewidziano jedną główną oraz nagrody dodatkowe za zajęcie dwóch kolejnych miejsc.
Za przeprowadzenie konkursu odpowiada Referat organizacji, promocji i kadr UGiM. Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej www.drzewica.pl oraz w pokoju nr 13b UGiM.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (875) z dnia 18 Kwietnia 2014r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »