Drugie miejsce Jakuba

Bieg Trybunalski

W niedzielę, 11 października w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się kolejna edycja Biegu Trybunalskiego. Patronat nad imprezą objął przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Marek Mazur.
Na starcie biegu w kilku kategoriach stanęło ponad 500 biegaczy. W biegu głównym na dystansie 10 kilometrów do rywalizacji stanęło 46 zawodników, w tym z naszego terenu. Najlepiej z nich wypadł Jakub Woźniak z grupy Grembud, który ukończył bieg na drugim miejscu z czasem 32,54 ustępując jedynie Antoniemu Potockiemu z Ukrainy.
Na miejscu 16. z czasem 40,40 do mety dobiegł Sławomir Michoń z LKS-u Sławno. Miejsce 24. zajął Grzegorz Sygut, również z LKS-u Sławno. Jako 43. na mecie zameldował się Zdzisław Juźwik z LKS-u Sławno.
W biegu na dystansie 2 kilometrów dobrze zaprezentował się Jarosław Broszczyk z Gimnazjum w Prymusowej Woli, który zajął 6. miejsce.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (640) z dnia 16 Października 2009r.