tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Druga płyta orkiestry

 

Właśnie ukazała się druga w historii ponad stuletniej Orkiestry Miejskiej płyta studyjna. „Latino dance”, bo taki nosi tytuł, jest mieszanką 12 tanecznych utworów nagranych w studio „Gram” Radia Kielce.
Niezwykle dobrze nagrana płyta jest doskonałym zaprezentowaniem aktualnych umiejętności opoczyńskiej Orkiestry Miejskiej. Wśród utworów znalazły się znane utwory: „Cuba”, „Mexicana”, „Tequila”, „Sway” czy „Conga”. Nie zabrakło także polskich przebojów: „Moje serce to jest muzyk” i „Dziewczyny lubią brąz”. Oprócz wirtuozerskich popisów muzyków, prezentują się także wokalista i wokalistki zespołu, co jeszcze bardziej oddaje przemyślaną do końca koncepcję płyty. Te opracowania opocznianie mogli już niejednokrotnie na żywo usłyszeć, m.in. na ostatnich dniach miasta. Teraz mamy nadzieję, że płyta trafi do rąk słuchaczy w innych częściach kraju i nie tylko.
W barwnej okładce znaleźć można aktualny skład orkiestry i kilka słów o jej historii. Wszelkie informacje o płycie u kapelmistrza Rafała Kądzieli oraz w Miejskim Domu Kultury. Gorąco polecamy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (693) z dnia 21 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »