tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Dominacja Sławna w Dulczy

 

W niedzielę, 13 czerwca kolarze LKK LUKS Sławno wystartowali w XIV Ogólnopolskim Wyścigu Górskim o puchar Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Dulczy Małej w powiecie mieleckim. Zawodnicy ze Sławna zdominowali rywalizację. Trener ubolewał, że z braku odpowiedniego samochodu nie mógł zabrać do Dulczy większej liczby szczególnie tych najmłodszych kolarzy.
W wyścigu młodzików wszystkie miejsca na podium wywalczyli kolarze ze Sławna. Zwyciężył Marceli Bogusławski przed Kamilem Wróblem i Michałem Kalinowskim W wyścigu młodziczek najszybciej trasę pokonała Agata Ziółkowska. W gronie juniorów młodszych na najwyższym stopniu podium stanął Maksymilian Jędrzejczyk a na najniższym Mateusz Laszczyk. W wyścigu pań open wygrała Agnieszka Rek przed Marią Ziółkowska.
Junior Szymon Białas nie miał sobie równych w swojej kategorii wiekowej. W wyścigu elity mężczyzn zwyciężył Przemysław Gierczak, a trzecie miejsce wywalczył Przemysław Bogusławski.
Kolarze ze Sławna pojechali do Dulczy na specjalne zaproszenie organizatorów, by promować kolarstwo w powiecie mieleckim.
W najbliższy weekend w Golczewie koło Szczecina odbędą się mistrzostwa Polski juniorów w kolarstwie szosowym. Trener zabiera na zawody Martę Turoboś i Szymona Białasa. W piątek kolarze rywalizować będą o medale MP w indywidualnej jeździe na czas a w niedzielę wystartują w wyścigu ze startu wspólnego.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »