tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Dla fanów rockaj

 
Zaproszenie do Łodzi


W piątek, 25 listopada w łódzkim klubie Dekompresja przy ul. Limanowskiego 200 odbędzie się niecodzienne wydarzenie muzyczne ? koncert trzech znanych polskich grup rockowych ? Noko, Luxtorpeda i Proletaryat. Początek o godz. 19.00, wejście od godz. 18.00.
Noko jest najmłodszym spośród prezentowanych wykonawców i gwiazdą telewizyjnego show Must Be The Music. W swojej twórczości czerpie z rocka, grunge?u, metalu i nu metalu, a także alternative. Na początku 2009 roku dzięki serwisowi Myspace Noko zostało zauważone przez znanego producenta oraz gitarzystę amerykańskiej grupy P.O.D. ? Marcosa Curiela, który będąc pod silnym wrażeniem muzyki zespołu zaproponował wyprodukowanie ich debiutanckiego albumu.
Luxtorpeda to najlepszy gitarowy debiut roku. Grupa skupia w sobie wszystkie dotychczasowe brzmieniowe odsłony działalności jej twórcy ? Roberta ?Litzy? Friedricha. Na debiutanckiej płycie zespołu można usłyszeć echa Acid Drinkers, Flapjacka, Kazika na Żywo czy 2TM 2,3. Mimo to Luxtorpeda to materiał świeży, energetyczny, a chwilami także transowy, będący jednocześnie kwintesencją gitarowego grania lat dziewięćdziesiątych.
Zespołu Proletaryat nie trzeba przedstawiać. Dla znawców rocka to jeden z najważniejszych wykonawców w naszym kraju. Ponad dwadzieścia lat istnienia na polskiej scenie rockowej i tysiące zagranych koncertów. Pabianicki zespół ma na koncie 13 płyt i zwieńczone sukcesami występy na największych festiwalach muzycznych.
Organizatorem koncertu jest agencja artystyczna Capricorn ? http://www.capricornaa.pl. Bilety w przedsprzedaży i w dniu koncertu można nabyć w Strefie Biletów (ul. Piotrkowska 59), CIK (ul. Piotrkowska 102), klubie Ale Jazz (ul. Pomorska 10) oraz Dekompresji.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (750) z dnia 25 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »