tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Decyzje Wydziału Gier

 
OZPN informuje


Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, realizując treść regulaminu rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w sezonie piłkarskim 2012/2013, postanowił zweryfikować kolejne spotkania.
* Mecz juniorów starszych z 26 maja pomiędzy KS Paradyż a LKS Wola Krzysztoporska został uznany jako walkower dla Paradyża 3:0 i 3 pkt. Drużyna LKS Wola Krzysztoporska nie stawiła się na zawody w wyznaczonym terminie.
* Mecz juniorów młodszych z 1 czerwca pomiędzy Relaksem Czerniewice a Orlikiem Ujazd (wynik z boiska 1:2) został uznany jako walkower dla drużyny z Ujazdu 3:0 i 3 pkt. W Czerniewicach występował zawodnik, który zgodnie z § 40 ust. 2 regulaminu rozgrywek był nieuprawniony do gry z tytułu otrzymania 4. żółtej kartki, skutkującej karą dyskwalifikacji na jeden mecz.
* Spotkanie klasy A (grupy I) z 5 czerwca pomiędzy Polonią Rokiciny a LKS Mniszków zostało uznane jako walkower dla LKS Mniszków 3:0 i 3 pkt. Kierownictwo LKS Polonia Rokiciny po ostatnich intensywnych opadach deszczu nie było w stanie przygotować boiska do gry. Boiska w sąsiednich miejscowościach również nie nadawały się do przeprowadzenia spotkania.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (831) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »