tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Dbają o bezpieczeństwo uczniów z Krzczonowa

 
Dzieci są najbardziej zagrożonymi uczestnikami ruchu drogowego, dlatego Szkoła Podstawowa w Krzczonowie podejmuje inicjatywy mające na celu zmniejszenie tego zagrożenia

Jednym z takich działań było spotkanie z funkcjonariuszami drogówki Komendy Powiatowej Policji. Głównym tematem pogadanki zorganizowanej 6 października była bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły. Policjanci wyjaśnili dzieciom na co szczególnie zwrócić uwagę, gdy zbliżają się do jezdni a także jak zachować się wobec obcej osoby. Przypomnieli również o noszeniu odblasków przy ubraniu i plecaku.
Po skończonej pogadance dzieci mogły zadawać pytania, na które oczywiście otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Wszyscy nauczyciele wyrazili chęć zaproszenia do szkoły przedstawicieli policji, aby dzieci utrwaliły poznaną dotąd wiedzę a także dowiedziały się jeszcze więcej o bezpieczeństwie na drogach.
Główną inicjatorką spotkania - za zgodą dyrektorki Leokadii Sobolewskiej - była Anna Jakubczyk, nauczycielka przedszkola, która pragnie nauczyć dzieci od najmłodszych lat bezpiecznego poruszania się po jezdni i nie tylko. Spotkanie było bardzo owocne a zdobyte i utrwalone wiadomości uczniowie zapamiętają na długo.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (639) z dnia 9 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »