tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Czekają na zgłoszenia drużyn

 
IX turniej piłki nożnej o puchar burmistrza gminy i miasta Drzewica "Lato 2014"


We wtorek, 17 czerwca w Urzędze Gminy i Miasta w Drzewicy odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie dziewiątej edycji turnieju piłki nożnej o puchar burmistrza. Przedstawiciele zainteresowanych drużyn dyskutowali o programie rozgrywek, zapoznali się z regulaminem i otrzymali karty zgłoszeniowe.
Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 czerwca również w UGiM (pokój 26). Początek o godz. 14.00. Plany zebrania przewidują rozlosowanie turniejowej drabinki. Na spotkanie trzeba zabrać listę zawodników (maksymalnie 18 nazwisk) wraz z ich adresami, numerami PESEL oraz numerem kontaktowym do opiekuna drużyny. Listy graczy nie będzie można uzupełniać w trakcie turnieju.
Przypominamy, że są cztery warunki uczestnictwa w turnieju: * brak przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych * należy być mieszkańcem gminy Drzewica * wiek minimum 16 lat * żaden ze zgłoszonych zawodników nie mógł wystąpić w jakimkolwiek meczu rundy wiosennej sezonu 2013/2014 w rozgrywkach OZPN.
Niespełnienie któregoś z warunków przez choćby jednego zawodnika skutkuje natychmiastowym usunięciem drużyny z turnieju. Jak co roku, na 4 najlepsze zespoły czekają atrakcyjne nagrody.
Szczegółowych informacji udziela Andrzej Krzyżanowski, tel. 505 578 277. Listy zgłoszeniowe do pobrania na stronie internetowej www.drzewica.pl, a także w budynku UGiM (pokój 27a).


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (884) z dnia 20 Czerwca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »