tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Czekają na fotografie

 
Lokalna Grupa Działania ?Nad Drzewicką? zaprasza dzieci i młodzież szkolną z terenu gminy Drzewica do udziału w konkursie fotograficznym pt. ?Tu jest moje miejsce??


Głównym celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczo?krajobrazowych, folkloru, ciekawych miejsc i obiektów znajdujących się na obszarze funkcjonowania LGD. Zdjęcia posłużą promocji i zachęcać będą do wypoczynku na terenie gminy.
Przedmiotem konkursu mogą być krajobrazy, zabytki, przyroda, architektura oraz urokliwe miejsca a także fotograficzne relacje z życia wsi, codziennej pracy lub wydarzeń.
Fotografie o wymiarach minimum 10x15 cm i w postaci cyfrowej na nośnikach CD/DVD w formacie jpg należy nadsyłać jako przesyłkę pocztową lub kurierską (na koszt nadsyłającego) na adres: Biuro LGD ?Nad Drzewiczką?, ul. Stanisława Staszica 22, pok. 37, 26?340 Drzewica, z dopiskiem ?Konkurs fotograficzny ? Tu jest moje miejsce??. Zdjęcia można również dostarczać osobiście do siedziby organizatora.
Zgodnie z regulaminem, każdy uczeń ma możliwość nadesłania maksymalnie pięciu fotografii wraz z ich krótkimi opisami. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Termin dostarczania prac upływa 15 czerwca o godz. 15.30. Uwaga, liczy się data wpływu do biura LGD. Rozstrzygnięcie nastąpi 16 czerwca.
Fotografie zostaną ocenione przez komisję konkursową w dwóch kategoriach: szkół podstawowych oraz gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Ocenie podlegać będzie nie tylko poprawność techniczna fotografii, ale przede wszystkim kreatywność oraz wizja artystyczna. Dla wszystkich uczestników przewidziano gadżety promocyjne, natomiast autorom najlepszych prac zostaną wręczone nagrody rzeczowe.
Regulamin konkursu dostępny jest w biurze LGD oraz na stronie: www.lgd?drzewica.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (725) z dnia 3 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »