tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe tel ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Czekają na drogę

 
List do redakcji


Do naszej redakcji napisała czytelniczka, która co prawda nie mieszka już w Giełzowie, ale ma tam najbliższą rodzinę. W liście poruszyła sprawę gminnej drogi między Świerczyną a częścią Giełzowa, tzw Porębami. Ten odcinek prowadzi do czterech gospodarstw.
? Droga jest nieutwardzona i znajduje się w fatalnym stanie. Każda zima niszczy ją coraz bardziej, a kiedy napada śniegu, nawet karetka ma problem z dojazdem do chorego ? pisze. Dodaje, że mieszkańcy od wielu lat proszą o wykonanie asfaltu, jak na razie bezskutecznie. ? O stanie drogi wasza gazeta pisała kilka lat wcześniej. Niestety, od tego czasu zmieniło się tylko na gorsze.
Problem, który przypomniała czytelniczka, poruszyliśmy podczas rozmowy z gminnymi urzędnikami. Jak nam powiedzieli, żeby zachować przejezdność, droga jest systematycznie naprawiana, kiedy taką potrzebę zgłaszają mieszkańcy. Faktycznie, to jeden z ostatnich odcinków dróg gminnych bez asfaltu, dlatego plany samorządu zakładają jego wyasfaltowanie.
Termin realizacji inwestycji nie jest jeszcze znany, ale kiedy tylko zapadnie pozytywna decyzja, na pewno o niej poinformujemy. Będziemy trzymali rękę na pulsie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (910) z dnia 19 Grudnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »