tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Coraz bliżej sezonu grzewczego

 


Na dworze coraz chłodniej, trzeba więc pomyśleć o ogrzaniu budynków. W ubiegłym tygodniu ogłoszono przetarg na dostawę oleju opałowego do obiektów administrowanych przez gminę w sezonie grzewczym 2013/2014.
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy lekkiego oleju opałowego w ilości 45 tys. l. Jak informuje zamawiający, ta liczba może ulec zmianie.
Olejem będą ogrzewane: blok mieszkalny przy ul. Fabrycznej 16 (pojemność zbiorników 4 tys. l), Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych (5 tys. l), Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Domasznie (5 tys. l), Szkoła Podstawowa w Idzikowicach (2 tys. l), Szkoła Podstawowa w Brzustowcu (5 tys. l) oraz szkoły filialne SP w Brzustowcu ? szkoła w Krzczonowie (2 tys. l) i szkoła w Jelni (2 tys. l).
Firmy zainteresowane wykonywaniem usługi mogą składać oferty w Urzędzie Gminy i Miasta. Termin upływa 1 października. O rozstrzygnięciu przetargu zadecyduje najniższa cena.
Zwycięski podmiot podpisze umowy z poszczególnymi placówkami oświatowymi lub w przypadku bloku przy ul. Fabrycznej z gminą. Umowy będą obowiązywać do 30 kwietnia przyszłego roku.
Firma będzie zobowiązana dostarczać olej opałowy na swój koszt w terminie dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia. Dostawy mają być realizowane na podstawie zamówień składanych telefonicznie, potwierdzonych faksem. Za każdym razem dostawca przedstawi świadectwo jakości dostarczanego oleju, natomiast środek transportu musi być wyposażony w przewoźną instalację pomiarową z aktualnym świadectwem legalizacji.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »