tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Ciekawy pomysł na świętowanie

 
W ostatnich latach coraz więcej Polaków obchodzi Narodowe Święto Niepodległości w trochę inny, mniej tradycyjny sposób. Do tego grona postanowili dołączyć uczniowie drzewickiego Zespołu Szkół PonadgimnajalnychSale lekcyjne zostały przystrojone w biało?czerwone barwy i patriotyczne emblematy


W ZSP został ogłoszony międzyklasowy konkurs na najlepiej wykonaną pieśń patriotyczną i najciekawszy wystrój sali lekcyjnej. W jego ramach nagradzano także indywidualny ubiór ucznia, oczywiście z emblematami patriotycznymi i w barwach narodowych.
Konkurs odbył się w poniedziałek, 12 listopada. Tego dnia szkoła zamieniła się w biało?czerwoną galerię narodowych emblematów i gazetek tematycznych. Po całym budynku rozchodziły się pieśni patriotyczne.
O godz. 10.00 społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, by przeprowadzić najważniejszy etap konkursu ? śpiewaczy. Rozlosowano kolejność występu i zaczęło się. Każda klasa miała wykonać po dwie pieśni patriotyczne. Oceniano znajomość tekstu, ilość występujących i śpiewających osób, wygląd zespołu i choreografię.
Jury miało twardy orzech do zgryzienia, dlatego obradowało aż do 14.15. Dopiero wtedy na tablicy ogłoszeń ukazały się wyniki.
Identyczną liczbę punktów miały dwie klasy: klasa III policyjna z wychowawczynią Elżbietą Woźniak oraz klasa IV technikum, której wychowawczynią jest Anna Reszka. I właśnie te oddziały w nagrodę pojadą na wycieczkę do Krakowa.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »