tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Ciekawy Dzień Gimnazjalisty

 
W środę, 26 października w Gimnazjum im. Jana Pawła II uroczyście obchodzono Dzień Gimnazjalisty. Tę jedną z najważniejszych uroczystości w roku szkolnym najlepiej zapamiętają uczniowie klas pierwszychMorska przygoda w drzewickim gimnazjum


Część oficjalną zainaugurowało wystąpienie dyrektorki Agaty Klimek. Po przemówieniu nadszedł czas na oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów do grona społeczności gimnazjum. Pasowania na uczniów dokonali wychowawcy klas pierwszych.
Część artystyczna przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierownictwem nauczycielek Agnieszki Bogatek, Ewy Grzelczak i Anny Pietrasik przebiegała pod hasłem ?Morskiej przygody?. Zabawę rozpoczęła piosenka ?Morze, moje morze? zaśpiewana przez Pawła Kaszubę ? kapitana statku. Następnie każda z klas pierwszych zaprezentowała opracowany przez siebie utwór.
W kolejnej konkurencji ? orientacji na mapie ? losowo wybrani uczniowie musieli wykazać się perfekcyjną wiedzą geograficzną. Wielkie emocje, a jednocześnie uśmiechy od ucha do ucha, towarzyszyły obieraniu ziemniaków na czas. Do jednej z konkurencji zostali włączeni również wychowawcy. Ich zadanie polegało na wyławianiu papierowych rybek z niewidzialnego akwenu wodnego przy pomocy wędek.
Tego dnia pojawiło się jeszcze wiele ciekawych, śmiesznych a także trudnych konkurencji przygotowanych przez organizatorów z wyobraźnią i dużą pomysłowością. Po rozegraniu wszystkich poznaliśmy wyniki rywalizacji. Międzyklasowy turniej wygrała klasa Id.
Nie był to jednak koniec atrakcji. Po południu wielu gimnazjalistów spotkało się na szkolnej dyskotece. ? Był to dzień pełen pozytywnych wrażeń, którego długo nie zapomnimy ? przyznają uczniowie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (748) z dnia 11 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »