Ceramika pokonana w Januszewicach

Piotrkowska klasa A

Zespół Ceramiki Opoczno został pokonany w meczu derbowym gminy Opoczno przez drużynę Atomu. W 40 minucie spotkania opocznianie zdobyli gola dającego im prowadzenie, ale w drugiej części spotkania gole strzelali już tylko gospodarze z Januszewic. W 50 minucie do wyrównania doprowadził Przemysław Berc. Bramkę dającą zwycięstwo Atomowi zdobył w 78 minucie rezerwowy Daniel Kotlin.
Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Gerlacha Drzewica, którzy na własnym boisku grali z Relaksem Czerniewice. W pierwszej połowie przegrywali 0:1, ale gola wyrównującego tuż przed przerwą zdobył z rzutu karnego Jakub Gulej. Po zmianie stron na boisku królowali już tylko drzewiczanie a szczególnie Norbert Szczepanik, który popisał się niesamowitą skutecznością strzelając rywalom trzy bramki. Gerlach wygrał zasłużenie 4:2 i jest samodzielnym liderem. Kierownik klubu Piotr Wiktorowicz dobrą grę drużyny skwitował tak: ? Jesteśmy za silni na klasę A, a za słabi na okregówkę. Podobnie jak kilka innych drużyn. Wystarczy popatrzeć na grę beniaminków w klasie okręgowej ? LKS Lubochnię i Kasztelana Żarnów, które nawet po wzmocnieniach kadrowych zajmują miejsca zagrożone spadkiem.

Wyniki 6. kolejki

Polonia Rokiciny ? LKS Radzice 0:0
W sobotnie popołudnie LKS Radzice zakończył maraton meczów wyjazdowych (cztery ostatnie mecze grał na wyjeździe) remisem z Polonią Rokiciny. Radziczanie w całym spotkaniu byli drużyną lepszą, wypracowali sobie co najmniej sześć sytuacji do zdobycia bramki, lecz ponownie zabrakło szczęścia i skuteczności.
LKS Radzice zagrał w składzie: Przemysław Pajchert, Arkadiusz Białas, Konrad Migowski, Jacek Kostrzewa, Wiktor Gruszczyński, Tomasz Wrzosek, Karol Wiktorowicz, Radosław Kaczmarek, Marcin Bubiak, Michał Kopytowski, Dominik Wardecki. Na zmiany wchodzili: Dawid Barul, Albert Nowak. Trener Marek Lach.

Kawaleria Tomaszów ? Sparta Ostrów 3:2 (2:0)
Bramki dla Sparty zdobyli Konrad Róg i Wiktor Róg.
Sparta zagrała w składzie: Wojciech Jurek, Łukasz Synowiec, Daniel Dziubałtowski, Sebastian Bobrek, Marcin Kowalczyk, Konrad Róg, Wiktor Róg, Mateusz Górecki, Mateusz Kaśkiewicz, Bartłomiej Ciesielski. Na zmiany wchodzili: Arkadiusz Wiktorowicz i Jarosław Synowiec.

Atom Januszewice ? Ceramika II Opoczno 2:1 (0:1)
Bramki dla Atomu zdobyli Przemysław Berc i Daniel Kotfin, dla Ceramiki gola strzelił Albert Kalinowski.
Zespół Atomu Januszewic wystąpił w składzie: Paweł Grzybek, Damian Pęczek, Marcin Jurek, Tomasz Cieśla, Dominik Jakubczyk, Bartłomiej Sulgostowski, Rafał Cieślik, Michał Pęczek, Łukasz Nowak, Przemysław Berc, Sylwester Rutowicz. Na zmiany wchodzili: Daniel Kotlin i Mateusz Gwarda. Trener Mirosław Jaciubek.
Ceramika wystąpiła w składzie: Alessandro Magini, Michał Kłosek, Krzysztof Łukasik, Daniel Rogulski, Piotr Markowicz, Michał Wiatr (53 Bartłomiej Gambka), Tomasz Kryński, Artur Wolski, Albert Kalinowski, Paweł Markowicz, Artur Grzywacz. Trener Jarosław Krzysztofik

Gerlach Drzewica ? Relax Czerniewice 4:2 (1:1)
Bramki dla Gerlacha zdobyli Norbert Szczepanik 3, Jakub Gulej 1.
Gerlach wystąpił w składzie: Łukasz Tąder, Tomasz Wiktorowicz, Paweł Wrzosek, Mariusz Wrzosek, Krzysztof Nowak, Jakub Gulej, Arkadiusz Bogucki, Mariusz Pomykała, Norbert Szczepanik, Jarosław Tąder, Sylwester Maicki. Na zmiany wchodzili: Piotr Dąbrowski, Michał Gapys, Bartłomiej Klimek. Trener Tomasz Wiktorowicz.

LKS Mniszków ? LKS Białaczów 3:0