tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG - lek. med. Agnieszka Grabińska. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Ceramika i Gerlach na czele

 
Piłka nożna ? ligi młodzieżowe

Przedstawiamy wyniki rozgrywek grup młodzieżowych ligi wojewódzkiej prowadzonej przez Łódzki Związek Piłki Nożnej oraz ligi okręgowej prowadzonej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Sezon wkroczył w decydującą fazę. W tegorocznej edycji słabo spisują się juniorzy starsi Ceramiki Opoczno, którzy zajmują siódme miejsce w tabeli. Dobrze prezentują się natomiast ich młodsi koledzy z klubu, którzy w swojej kategorii są liderami rozgrywek.
W rozgrywkach okręgowych w grupie "Deyna" znakomicie grają młodzi piłkarze Gerlacha Drzewica, którzy zdecydowanie przewodzą tabeli. Na drugim miejscu jest zespół Kasztelana Zarnów, na trzecim LKS Mniszków.

Wyniki meczów z 1 i 2 czerwca

* Liga wojewódzka juniorów starszych
Moszczenica ? WKS Wieluń 1:3
UKS Trójka Tomaszów ? Mechanik Radomsko 5:0
Widzew Łódź ? Ceramika 3:1
Mazovia ? GKS Bełchatów 1:1

Tabela
1. WKS Wieluń 9 21 24:12
2. GKS Bełchatów 8 19 28:7
3. Trójka Tomaszów 7 18 24:6
4. Widzew Łódź 7 16 20:4
5. MKS Zduńska Wola 6 10 13:10
6. Włókniarz 8 9 10:15
7. Ceramika Opoczno 7 8 10:15
8. Boruta Zgierz 7 7 16:12
9. Sokół Aleksandrów 8 6 7:16
10. Mazovia 7 4 4:17
11. Mechanik Radomsko 8 1 2:35

* Liga wojewódzka juniorów młodszych
Widzew Łódź ? Ceramika 1:3
MKS Kutno ? LUKS Bałucz 2:5
Skierniewice ? Pelikan Łowicz 0:3
Zduńska Wola ? Łyszkowice 0:2

Tabela
1. Ceramika Opoczno 9 20 28:11
2. AP ŁKS Łódź 8 19 36:11
3. LUKS Bałucz 9 18 31:13
4. Widzew Łódz 8 16 23:13
5. MKS Zduńska Wola 9 14 19:16
6. MKS Tuszyn 8 12 20:16
7. Łyszkowice 7 13 17:18
8. Pelikan Łowicz 9 7 10:23
9. Widok Skierniewice 6 6 11:22
10. MKS Kutno 8 4 13:23
11. Włókniarz Zelów 7 0 1:43

* Liga wojewódzka im. Kazimierza Deyny
GKS Bełchatów ? Widzew Łódź 4:1
Ceramika Opoczno ? Pogoń 0:0

* Liga wojewódzka im. Wacława Kuchara
GKS Bełchatów ? Akademia Piłkarska ŁKS 1:5
Ceramika ? SMS Łódź 0:7 (0:2)
Widok Skierniewice ? Orzeł Łódź 1:1

Tabela
1. AP ŁKS Łódź 19 55 88:9
2. UKS SMS Łódź 19 52 176:10
3. Ceramika Opoczno 19 37 44:25
4. GKS Bełchatów 19 36 47:30
5. Widzew Łódź 19 34 46:37
6. MULKS Łask 18 32 41:43
7. Orzeł Łódź 19 24 37:48
8. Widok Skierniewice 19 19 30:61
9. Szczerbiec Wolbórz 18 14 18:41
10. Pogoń Zduńska Wola 19 12 29:62
11. Mazovia 19 8 15:72
12. Krośniewianka 19 3 17:151

* klasa okręgowa juniorów starszych
Astoria ? Wola Krzysztoporska 1:2
Zelów ? GKS Bełchatów 5:3 (2:2)
Zjednoczeni ? Concordia 4:1
Pilica Przedbórz ? KS Paradyż 6:4

Tabela
1. GKS Bełchatów 20 50 97:27
2. Włókniarz Zelów 20 49 76:36
3. Pilica Przedbórz 20 41 73:53
4. Sparta Ostrów 20 39 46:32
5. KS Paradyż 19 35 76:48
6. Zjednoczeni 20 30 57:44
7. Wola Krzysztoporska 20 25 38:56
8. LUKS Gomunice 20 16 23:73
9. Astoria Szczerców 20 13 26:55
10. Concordia Piotrków 20 13 30:63
11. Mechanik Radomsko 20 9 19:72

* Klasa okręgowa juniorów młodszych
Gorzkowice ? Lechia Tomaszów 2:1
Relax ? Orlik Ujazd 1:2 (1:0)
Omega ? KS Poświętne 3:4
Ceramika ? KS Paradyż 6:1 (2:1)

Tabela
1. GUKS Gorzkowice 18 54 77:17
2. Lechia Tomaszów 18 35 34:22
3. Orlik Ujazd 18 32 39:33
4. Mechanik Radomsko 18 29 36:25
5. Relax Czerniewice 18 22 38:40
6. Ceramika Opoczno 18 21 33:39
7. KS Poświętne 18 20 38:54
8. Moszczenica 18 18 22:35
9. Omega Kleszczów 18 17 32:58
10. KS Paradyż 18 13 17:43

* Klasa okręgowa ? Deyna, grupa II
Luciążanka Przygłów ? LKS Mroczków 0:1 (0:1)
UKS Niezapominajki Tomaszów ? LKS Białaczów 6:0
Gerlach Drzewica ? LKS Mniszków 3:1 (2:0)
Polonia Piotrków ? Kasztelan Żarnów 4:3

Tabela
1. Gerlach Drzewica 14 35 61:14
2. Kasztelan Żarnów 14 25 40:31
3. LKS Mniszków 14 25 42:19
4. Polonia Piotrków 14 22 40:32
5. LKS Mroczków 14 18 29:49
6. Niezapominajki 14 16 29:29
7. LKS Białaczów 14 12 21:37
8. Luciążanka Przygłów 14 5 15:67

* Baraż o wojewódzką ligę im. Michałowicza
KS Paradyż ? Omega Kleszczów 1:2 (0:0)

* Klasa okręgowa ? Michałowicz
LKS Wola Krzysztoporska ? Woy Bukowiec Opoczyński 5:0 (4:0)
Mechanik Radomsko ? Ruch Chrzanowice 7:1 (3:1)
Ceramika ? LKS Lubochnia 15:0

* Klasa okręgowa ? Górski, grupa II
Woy ? Ceramika I 0:0
Ceramika II ? Lechia Tomaszów 0:5 (0:3)
Lubochnia ? Szczerbiec Wolbórz 10:0
Niewiadów ? Moszczenica 0:0


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »