tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Ceemka dzieciom

 
W piątek, 31 maja członkowie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Ceemka Idzikowice zorganizowali Dzień Dziecka, który odbył się w leśniczówce w Januszewicach. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, wśród których znalazły się między innymi rajd rowerowy, mający swój początek w Opocznie oraz gry i zabawy, w których wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych


Do udziału w siedmiu zabawach, rozegranych w kategoriach dziewcząt i chłopców, zgłosiło się pięćdziesiąt osób. W slalomie rowerowym wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Weronika Trojanowska, tuż za nią znalazła się Magdalena Frańczuk, a na trzeciej pozycji uplasowała się Katarzyna Jóźwik. W tej konkurencji, mając na uwadze chłopców, najlepiej poradził sobie Maciej Taczykowski, drugie miejsce zajął Karol Pokora, a trzecie zostało przyznane Bartłomiejowi Kępowiczowi.
W rzucie ringiem zwyciężyła Dominika Starus, na drugiej pozycji znalazła się Karolina Sołtys, a trzecie miejsce zajęła Iga Pączyńska. Wśród chłopców ponownie najlepszy okazał się Maciej Taczykowski, na drugiej pozycji znalazł się Kamil Kowalski, a tuż za nim Dawid Borkowski.
Dominika Starus nie miała sobie równych także w skoku na skakance. Drugie miejsce w tej konkurencji przyznano natomiast Żanecie Bartyzel, a trzecie ? Karolinie Sołtys. W kategorii chłopców w tej dziedzinie najlepiej poradził sobie Bartłomiej Kępowicz, tuż za nim uplasował się Karol Pokora, a trzecie miejsce przyznano Piotrowi Idzikowi.
W rzucie piłką do celu najlepsi okazali się Weronika Wojewoda i Kamil Kowalski. Laureatami drugiego miejsca zostali Iga Pączyńska i Igor Szpoton, a na trzecim znaleźli się Kinga Łukasik i Marek Taczykowski.
W strzałkach bezkonkurencyjni byli Magdalena Frańczuk i Maciej Taczykowski, druga pozycja przypadła w udziale Weronice Trojanowskiej i Kamilowi Kowalskiemu, a tuż za nimi znaleźli się Zuzanna Szpoton i Jakub Królikowski.
Żonglerka piłką najlepiej wypadła Kamilowi Kowalskiemu, drugie miejsce w tej kategorii przyznano Maciejowi Taczykowskiemu, a na trzecim znalazł się Karol Pokora.
W ostatniej konkurencji, biegu w worku, najlepiej poradziła sobie Weronika Wojewoda i Bartek Kępowicz, tylko nieco słabiej biegli Dorota Wojewoda i Karol Pokora, symboliczny brąz wywalczyli Weronika Trojanowska i Maciej Taczykowski.
Wszyscy uczestnicy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca dostali nagrody rzeczowe, a pozostali upominki. Każdemu uczestnikowi zapewniono napoje i poczęstunek.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »