tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Blue Cafe na Dniach Drzewicy

 
Znamy już datę tegorocznego święta miastaZespół właśnie wydaje nową płytę


Za trzy miesiące Dni Drzewicy 2011, ich organizatorami są Urząd Gminy i Miasta oraz Ośrodek Kultury, zaplanowano na 18 i 19 czerwca. Szczegółowy program imprez jest w trakcie ustalania, ale o głównych założeniach możemy już napisać.
Podobnie jak w latach poprzednich pierwszy dzień będzie miał charakter sportowy. W sobotę, 18 czerwca zostaną rozegrane biegi uliczne o puchar burmistrza, w planach jest również blok rekreacyjno–sportowy na orliku. Towarzystwo Przyjaciół Drzewicy zorganizuje kolejną edycję „Spotkania po latach”.
W niedzielę mieszkańcy będą się bawić na stadionie Miejsko–Gminnego Klubu Sportowego Gerlach. Oprócz występów lokalnych artystów obejrzą koncerty cover bandu oraz gwiazdy wieczoru. W tym roku będzie nią Blue Cafe.
Łódzki zespół to ośmioosobowa grupa profesjonalnych muzyków, którzy poruszają się w bardzo różnych gatunkach muzycznych – generalnie jest to pop z elementami acid jazzu, soulu, funky i hip–hopu. Na repertuar Blue Cafe składają się bardzo melodyjne piosenki z polskimi i obcojęzycznymi tekstami. Liderem jest multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer Paweł Rurak–Sokal, a wokalistką Dominika Gawęda, wybrana drogą castingu, którego finał odbył się w styczniu 2006 roku w programie „Szansa na sukces”. Dominika zastąpiła Tatianę Okupnik.
Grupa ma na koncie cztery albumy: „Fanaberię” (2002), „Demi–sec” (2003), „Ovosho” (2006) i „Four Seasons” (2008). Niebawem ukaże się jej najnowsza płyta „DaDa”. Premierę zapowiedziano na 25 marca.
Podczas koncertu w Drzewicy Blue Cafe będzie promować nowy album, ale z pewnością zagra również swoje starsze przeboje.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (714) z dnia 18 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »