tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Bezrobotny przedsiębiorcą

 


Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, we współpracy z Publiczną Policealną Szkołą Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi, organizuje XXII edycje seminarium ?Własna firma ? krok po kroku?. Na zajęcia skierowane do osób bezrobotnych mogą zapisywać się osoby bezrobotne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Seminarium odbędzie się w dniach 18?22 marca. Swą tematyką obejmie m.in. zasady rejestracji działalności gospodarczej, wybór formy opodatkowania, podstawy prawne i formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz instrumenty finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości. Uczestnicy dowiedzą się, jak rozliczyć się z ZUS?em i Urzędem Skarbowym, jak zarządzać firmą i jak ją reklamować, czy jak prowadzić rachunkowość i dokumentację w firmie. Poznają również metody pozyskiwania lokalu na działalność gospodarczą oraz podstawy tworzenia biznesplanu.
Na zajęcia można się zapisać od 25 lutego w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (42 663 02 55, 42 663 02 73), wysyłając e-mail (m.kubat@wup.lodz.pl) lub bezpośrednio u doradców zawodowych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Łodzi (ul. Struga 26, I piętro, pokój nr 7).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (816) z dnia 1 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »