tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Belgia w pigułce

 
Szkolne Koło Europejskie ?Globtroper? zaprasza


W Zespole Szkół Ogólnokształcących ponownie i z pełną parą rusza Szkolne Koło Europejskie ?Globtroper?, chcące podnieść wiedzę na temat Europy, a w czerwcu zwiedzić Stary Kontynent. Jednym z elementów działalności koła, którym opiekuje się nauczyciel geografii Dariusz Lewandowski, a pomagają mu Karina Larecka oraz Krzysztof Czajkowski, jest organizacja wieczorków tematycznych, poświęconych poszczególnym krajom.
Już 13 stycznia w Miejskim Domu Kultury o godzinie 17.30 odbędzie się wieczorek belgijski przygotowany przez uczniów z LO im. Stefana Żeromskiego, zrzeszonych w kole. Podczas spotkania będzie można m.in. zobaczyć belgijski taniec, spróbować tradycyjnych potraw, wziąć udział w kwizach i konkursach, usłyszeć utwory muzyczne z czołowych miejsc list przebojów belgijskich rozgłośni, wykonane przez najbardziej utalentowanych uczniów ?Żeroma?. Ponadto każdy uczestnik wyniesie sporą wiedzę na temat tego niderlandzkiego kraju, gdyż wszelkie informacje będą przedstawiane w bardzo ciekawy sposób.
SKE zaprasza wszystkich do udziału. Wstęp wolny. Liczba miejsc siedzących ograniczona, gdyż cała impreza odbędzie się w kawiarni ?Metro Cafe?.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (757) z dnia 13 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »