tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Będzie nowa dyrektorka

 
Zmiana na stanowisku dyrektora SP w Drzewicy. Kierowanie placówką przejmie dotychczasowa wicedyrektorka, Renata Smolarek

We wtorek, 28 czerwca w Urzędzie Gminy i Miasta rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Drzewicy. Postępowanie przeprowadziła ośmioosobowa komisja powołana przez burmistrza. W jej składzie znajdowali się przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, Urzędu Gminy i Miasta oraz ZNP. Przewodniczącym był wiceburmistrz Edward Podkowiński. O dyrektorski fotel ubiegały się trzy osoby, w tym jedna spoza terenu gminy. Decyzją komisji konkurs wygrała Renata Smolarek (na zdjęciu), która przez ostatnie pięć lat sprawowała funkcję wicedyrektora. W głosowaniu otrzymała siedem głosów ?za? przy jednym wstrzymującym. Tym samym przejmie kierowanie placówką od Ewy Swęd-Gąsiorowskiej.
Powierzenie obowiązków nowej dyrektorce nastąpi w sierpniu, podczas sesji Rady Gminy i Miasta. Kadencja rozpocznie się 1 września i potrwa do czerwca 2016 roku.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (730) z dnia 8 Lipca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »