tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Będą radzić

 

XL sesja Rady Powiatu odbędzie się 15 października w sali konferencyjne starostwa przy ul. Kwiatowej. Sesja będzie dwuczęściowa:
Część pierwsza, uroczysta, obejmować będzie wręczenie nagród starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom zatrudnionym w szkołach prowadzonych przez powiat opoczyński oraz podsumowanie osiągnięć sportowych w szkołach powiatu opoczyńskiego.
W części merytorycznej radni wysłuchają sprawozdania międzysesyjne z prac zarządu, informacji na temat oświadczeń majątkowych za 2009 rok radnych oraz pracowników zobowiązanych do złożenia oświadczeń, oceny stanu przygotowanie dróg do sezonu zimowego 2010/2011 oraz informacji o stanie oświaty w szkołach prowadzonych przez powiat opoczyński.
Radni podejmą uchwały w sprawach: * zmian w budżecie na 2010 r. * likwidacji Powiatowego Ośrodka Metodycznego i Kształcenia Ustawicznego * zmiany uchwały w sprawie szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniach chronionych * zmiany uchwały w sprawie zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na ich realizację.
Początek obrad przewidziany jest na godz. 10.00.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »