tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Będą biegać i strzelać przy MDK

 


Przypominamy, że w piątek, 4 kwietnia na placu przy MDK odbędzie się I Bieg Militarny, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym we współpracy z Jednostką Wojskową Komandosów w Lublińcu i Opoczno Sport Team. Rywalizacji towarzyszyć będą: * pokaz sprzętu wojskowego * konkurs jazdy w symulatorze wyścigów samochodowych * prezentacja specjalizacji wojskowej. Początek o godz. 10.00.
W biegu mogą startować drużyny szkolne, klubowe, koleżeńskie. Klasyfikacja prowadzona będzie oddzielnie dla każdej kategorii: gimnazjów (grup dziewcząt i chłopców), szkół ponadgimnazjalnych (grup dziewcząt i chłopców), kobiet open i mężczyzn open. Drużyny szkolne i złożone z niepełnoletnich startują pod opieką osoby dorosłej. Opiekunowie muszą posiadać zgodę rodziców uczniów na udział w zawodach.
Drużynowy bieg militarny rozgrywany będzie na oznakowanej trasie z przeszkodami na dystansie do 500 m (zasady takie jak w biegu sztafetowym). Po pokonaniu dystansu zawodnik wykona 3 strzały z replik broni typu ASG do celu, z wyznaczonych stanowisk w pozycji leżącej. Za każdy strzał niecelny wykona rundę dodatkową na dystansie 50 m (podobnie jak w biathlonie). Po zakończeniu zadania następuje zmiana zawodnika poprzez dotknięcie w ramię.
Drużyna składa się z 4 zawodników lub zawodniczek. O wyniku końcowym decyduje suma czasów 4 zawodników. W biegu prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu. Drużyny otrzymają numery startowe z chipem.
Szczegółowe informacje pod numerem tel. 602 511 900 (Damian Pietrasik) oraz na www.zst-mroczkow.pl


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (873) z dnia 4 Kwietnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »