tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Błaganie o drogi

 
W ostatnim czasie do redakcji napłynęło kilka próśb o interwencję w sprawie dróg, obecnie, zdaniem mieszkających przy nich ludzi, zapomnianych.


Mniszków
Wiemy, że Państwo zajmują się sprawami naszego regionu, dlatego też zwracamy się z prośbą o interwencję w sprawie drogi należącej do gminy Mniszków, jednak niejednokrotnie przez władze zaniedbywaną. Mimo wielu próśb mieszkańców Stoczek o położenie nawierzchni asfaltowej lub chodźby wysypania tej drogi kamieniem, prośby nigdy nie zostały wysłuchane, gdyż gmina nie interesuje się tym. Po zimie, gdy pojawiają się roztopy droga nie nadaje się do użytku, wyjeżdżone są głębokie koleiny, co powoduje, że ludzie grzęzną w błocie. Utrudnia to dojazd do szkół i pracy, aby jednak dostać się do celu trzeba nadrabiać 4 km drogi, przy czym ta zaniedbana droga ma 0,5 km.
Wójt gminy Mniszków Janusz Ciesielski szczyci się, że gmina jest jedną z lepiej zarządzanych w województwie, jednak efektów tego nie widać. Są to jedynie działania propagandowe przed kolejnymi się wyborami.
Czy to możliwe, że w XXI wieku istnieją jeszcze takie drogi?? W załączniku wysyłamy oto kilka zdjęć. Prosimy o pilną interwencję. Z góry dziękujemy.
Mieszkańcy Stoczków

* * *

Opoczno

Witam
Mam duży problem, mieszkam na ulicy Inowłodzkiej, na której od niepamiętnych czasów do dnia dzisiejszego nie mamy porządnego asfaltu (zadowolona bym była, gdyby choć wysypać ją żwirem). Nie ma tu ani ulicy, ani chodnika, żeby dojść do głównej drogi muszę zakładać reklamówki na buty. Proszę zwrócić uwagę na mój płot, który muszę co roku odnawiać bo jest albo podtopionym, albo ochlapany przez auta jeżdżące do hurtowni płytek, do pobliskich domów. Płacimy podatki, ale to nikogo nie obchodzi, robi się drogi i chodniki na wsiach lub na ulicach, gdzie mieszkają ważne persony tego miasta, a szarego człowieka ma się gdzieś. Proszę o interwencję w tej sprawie. W załączeniu przesyłam zdjęcia ulicy położonej prawie w centrum Opoczna.
Mieszkanka Opoczna

(W obu przypadkach nazwiska do wiadomości redakcji).

Czekamy na odpowiedź władz.Mniszków, Stoczki

Opoczno, ul. InowłodzkaArtykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (764) z dnia 2 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »