tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Analiza Wydziału Dyscypliny

 
OZPN informuje

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonał podsumowania sezonu 2011/2012. Analiza obejmuje kilka zagadnień. Jednym z nich jest liczba indywidualnych kar dla piłkarzy.
W minionym sezonie seniorzy otrzymali 2339 żółtych oraz 55 czerwonych kartek. Wśród rekordzistów są drużyny z naszego powiatu. W klasie A, grupie I najwięcej kartek otrzymał zespół Ceramiki Opoczno ? 44 żółte i 1 czerwoną kartkę, w klasie B, grupie I LUKS Mroczków?Dzielna ? 32 żółte i 1 czerwoną kartka. Na drugim biegunie znalazły się ekipy, które najrzadziej przekraczały przepisy. W tym gronie były dwie nasze drużyny z klasy B, grupy I. Najmniej kartoników zobaczyli piłkarze Blasku Bielowice i Syrenki Zakościele ? po 18 żółtych i 1 czerwonej kartce.
Juniorzy oraz zawodnicy grup młodzieżowych otrzymali w minionym sezonie 227 żółtych i 13 czerwonych kartek. W klasie okręgowej juniorów najczęściej karani byli piłkarze KS Poświętne (18 żółtych kartek) a najrzadziej LKS Mroczków (3 żółte kartki).


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (783) z dnia 13 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »