tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
23 lipca: * w Petrykozach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił śmieci w kontenerze * w Dąbrówce (gm. Drzewica) dwa zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły trawy na pow. około 0,1 ha * w Kuraszkowie (gm. Białaczów) cztery zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły poszycie leśne na pow. około 0,2 ha.
24 lipca: * w Wygnanowie (gm. Sławno) trzy zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły kombajn zbożowy * w Daleszewicach (gm. Paradyż) cztery zastępy strażaków z PSP i trzy z OSP gasiły słomę na pow. około 0,8 ha * w Antoniowie (gm. Sławno) dwa zastępy z OSP gasiły młodnik na powierzchni ok. 0,25 ha * w Wólce Kuligowskiej (gm. Poświętne) cztery zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia, gasiły płonący samochód dostawczy i usuwały skutki pożaru.
25 lipca: * w Irenowie (gm. Paradyż) dwa zastępy z OSP gasiły poszycie leśne na powierzchni ok. 0,15 ha * w Opocznie przy ul. Kolejowej jeden zastęp PSP gasił trawy na pow. ok. 0,1 ha * w Petrykozach (gm. Białaczów) cztery zastępy z PSP i OSP gasiły poszycie leśne na powierzchni ok. 0,65 ha * w Paradyżu jeden zastęp OSP gasił śmieci w kontenerze.
26 lipca w Paradyżu jeden zastęp OSP gasił śmieci w kontenerze.
27 lipca w Wólce Karwickiej (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły palące się poszycie leśne na powierzchni ok. 0,1 ha.
28 lipca: * w Sylwerynowie (gm. Paradyż) dwa zastępy OSP gasiły trawy na pow. ok. 0,1 ha * w Białaczowie 10 zastępów z PSP i OSP gasiło spasowaną słomę ułożoną w stertę. W wyniku pożaru spaleniu uległo ok. 240 bel słomy.
29 lipca w Radzicach Małych (gm. Drzewica) dwa zastępy OSP gasiły poszycie na pow. ok. 0,1 ha.

Miejscowe zagrożenia:
23 lipca w Paradyżu na ul. Piotrkowskiej dwa zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki.
24 lipca w Opocznie na terenach leśnych pięć zastępów strażaków z PSP i OSP prowadziło, wspólnie z policją, działania związane z poszukiwaniem zaginionej osoby.
25 lipca w Opocznie na ul. Leśnej jeden zastęp PSP usuwał nadłamane konary drzewa.
27 lipca: * w Radoni (gm. Mniszków) strażacy z dwóch zastępów z PSP i OSP zabezpieczali miejsce kolizji czterech pojazdów i usuwali jej skutki.
29 lipca w Prymusowej Woli (gm. Sławno) jeden zastęp OSP zabezpieczał miejsca kolizji drogowej i usuwał jej skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (786) z dnia 3 Sierpnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »