tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
9 lipca w Opocznie na ulicy Kopernika jeden zastęp PSP gasił trawę na nieużytkach.
10 lipca: * w Opocznie na ulicy Przemysłowej jeden zastęp PSP gasił trawę na nieużytkach * w Ostrowiu (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i dwa OSP gasiły poszycie leśne * w Krasiku (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły transformator oraz trawę wokół instalacji.

Miejscowe zagrożenia
9 lipca: * w Opocznie na ulicy Piotrkowskiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki * w Idzikowicach (gm. Drzewica) dwa zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce, w którym prąd poraził mężczyznę w czasie prac pomiarowych w szafie sterowniczej * w Petrykozach, gm. Białaczów dwa zastępy PSP usuwały, obluzowane w skutek wyładowania atmosferycznego, pustaki z dachu budynku mieszkalnego oraz nakryły dach * w Mroczkowie Gościnnym jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego * podobne działania prowadził jeden zastęp OSP w Drzewicy na ul. Stawowej.
10 lipca: * w Zakościelu (gm. Drzewica) dwa zastępy PSP i OSP zabezpieczały lądowanie śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego * w Sędowie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo szerszeni znajdujące się na kapliczce * w Kraśnicy (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os z budynku mieszkalnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (783) z dnia 13 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »