tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
20 grudnia w Opocznie na ul. Westerplatte jeden zastęp PSP gasił pożar śmieci w kontenerze.
23 grudnia: * w Błogiem Rządowym (gm. Mniszków) cztery zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce pożaru, ewakuowały z zagrożonego pomieszczenia 91?letniego mężczyznę, któremu udzieliły niezbędnej pomocy medycznej w postaci schładzania oparzeń, tlenoterapii, ugasiły palące się pomieszczenia. W wyniku pożaru poszkodowane zostały trzy osoby mieszkające w budynku, którym dalszej pomocy medycznej udzielił zespół pogotowia ratunkowego * w Mniszkowie na ul. Krótkiej sześć zastępów PSP i OSP gasiło pożar w budynku gospodarczym.
24 grudnia w Soczówkach (gm. Żarnów) pięć zastępów PSP i OSP gasiło palace się deski podłogowe w pomieszczeniu mieszkalnym.
25 grudnia w Libiszowie Koloni (gm. Opoczno) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły śmieci palące się wokół pieca centralnego ogrzewania.
1 stycznia: * w Kruszewcu Kolonii (gm. Opoczno) siedem zastępów PSP i OSP gasiły płonącą stodołę * w Wincentynowie (gm. Sławno) sześć zastępów PSP i OSP gasiło płonące zabudowania gospodarcze.

Miejscowe zagrożenia:
14 grudnia: * w Opocznie na ul. Staromiejskiej trzy zastępy z PSP i OSP usuwaly nadłamane konary drzew * w Jelni (gm. Drzewica) cztery zastępy PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
25 grudnia: * w Opocznie na ul. Waryńskiego jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki.
28 grudnia: * w Opocznie na ul. Staromiejskiej strażacy z OSP usuwali nadłamane gałęzie drzewa * w Gawronach (gm. Sławno) trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
I1 stycznia: * w Grudzeniu Kolonii (gm. Sławno) cztery zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia, udzieliły pomocy przedmedycznej i usuwały skutki wypadku drogowego * w Bukowcu Opoczyńskim (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP wypompowywały wodę z zalanej piwnicy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (756) z dnia 6 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »