tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia:
10 marca w Strzelcach (gm. Mniszków) dwa zastępy strażaków z OSP i PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki.

Pożary:
7 marca: * w Białaczowie dwa zastępy OSP gasiły trawę na pow. ok. 0,6 ha * w Sobieniu (gm. Białaczów) podobne działania na pow. 1,5 ha prowadziły trzy zastępy OSP.

8 marca: * w Opocznie w alei Sportowej dwa zastępy PSP gasiły trawę na pow. ok. 0,6 ha * w Ogonowicach (gm. Opoczno) dwa zastępy OSP i PSP gasiły trawę na pow. 0,8 ha * w Sepnie – Radoni (gm. Sławno) cztery zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły ok. 0,7 ha trawy oraz około 5 m3 składowanego drewna opałowego * w Jelni (gm. Drzewica) dwa zastępy OSP gasiły pożar trawy na pow. 0,2 ha * w Opocznie na ul. Kuligowskiej jeden zastęp PSP gasił ok. 0,1 ha trawy * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił palące się śmieci w kontenerze * w Opocznie na ul. Wałowej jeden zastęp PSP gasił 0,1 ha trawy * w Opocznie na ul. Inowłodzkiej podobne działania, też na pow. około 0,1 ha, prowadził jeden zastęp PSP * podobne działania prowadził jeden zastęp PSP w Opocznie na ul. Akacjowej.

9 marca: * w Opocznie na ul. Przemysłowej strażacy z dwóch zastępów PSP gasili trawę na pow. ok. 0,5 ha * w Topolicach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP gasił trawę na pow. 0,15 ha * w Woli Załężnej (gm. Opoczno) trzy zastępy z PSP i OSP gasiły trawę na pow. ok. 1,5 ha * w Pilichowicach (gm. Żarnów) podobne działania na pow. 0,15 ha prowadził jeden zastęp OSP.

10 marca w Żarnowie jeden zastęp OSP gasił śmieci w kontenerze.

12 marca: * w Opocznie: na ul. Moniuszki trzy zastępy strażaków z PSP usuwały przyczynę zadymienia w budynku mieszkalnym * na ul. Starzyńskiego dwa zastępy z PSP i OSP gasiły trawę na pow. 0,3 ha * na ul. Jana Pawła II podobne działania na pow. 0,1 ha prowadził jeden zastęp z PSP * na placu Kilińskiego jeden zastęp PSP zabepieczał miejce zapalenia się sadzy w kominie oraz ograniczał pożar * na ul. Kopernika jeden zastęp PSP gasił około 0,1 ha palącej się trawy * na ul. Wałowej dwa zastępy z PSP i OSP gasiły 0,1 ha trawy * na ul. Granicznej podobne działania prowadził jeden zastęp PSP * w Zakrzowie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił 0,3 ha trawy * podobne działania w Skroninie (gm. Białaczów) na pow. 0,3 ha prowadziły dwa zastępy OSP.

13 marca: * w Mroczkowie jeden zastęp OSP gasił 0,5 ha trawy * w Klewie (gm. Żarnów) podobne działania prowadził na pow. 0,15 ha jeden zastęp OSP * w Paradyżu jeden zastęp strażaków z OSP gasił trawę na pow. 0,2 ha * w Antoniówce (gm. Sławno) takie same działania prowadził na pow. 0,3 ha jeden zastęp OSP * w Wólce Karwickiej ( gm. Opoczno) podobne działania na pow. 0,1 ha prowadził jeden zastęp PSP * w Opocznie: na ul. Przemysłowej strażacy jednego zastępu PSP gasili 0,2 ha trawy, na ul. Kuligowskiej podobne działania na pow. 0,2 ha prowadził jeden zastęp PSP, na ul. Graniczne strażacy jednego zastępu PSP gasili trawę na pow. 0,2 ha.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (714) z dnia 18 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »