tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia:
10 stycznia: * w Jelni (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy * w Olimpowie (gm. Mniszków) podobne działania prowadził jeden zastęp OSP * również w Kruszewie Koloni jeden zastęp wypompował wodę z piwnicy.
11 stycznia w Opocznie na ul. Moniuszki jeden zastęp PSP zabezpieczał zadymione pomieszczenie, wykonał badania detektorem wielogazowym dotyczące stężenia gazu, nadzorował wygaszenie pieca. Właściciel budynku otrzymał zalecenie nieużytkowania kuchni węglowej do czasu wykonania stosownego przeglądu przewodów dymowych przez uprawnionego kominiarza.
12 stycznia: * w Żardkach (gm. Drzewica), jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy * w Psarach (gm. Sławno), strażacy z jednego zastępu PSP i dwóch OSP zabezpieczali miejsce wypadku drogowego.
13 stycznia: * w Olimpowie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy * podobne działania prowadzili strażacy jednego zastępu OSP w Zachorzowie Wsi (gm. Sławno) * w Strzelcach (gm. Mniszków) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
14 stycznia: * w Sobawinach (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP wypompowywał wodę z zalanej piwnicy * podobne działania prowadzili strażacy PSP i OSP w Opocznie na ul. Ogrodowej oraz w Sobawinach (gm. Opoczno).
15 stycznia: * w Zachorzowie Wsi (gm. Sławno) strażacy z jednego zastępu OSP wypompowywali wodę z zalanej piwnicy * podobne działania prowadzili strażacy z PSP i OSP trzykrotnie na ulicy Ogrodowej w Opocznie, w Zachorzowie Wsi, w Prymusowej Wol, Gawronach (gm. Sławno), w Dzielnej (gm. Opoczno), w Marcinkowie (gm. Żarnów), w Opocznie na ul. Kuligowskiej, w Wygnanowie (gm. Opoczno) oraz w Bukowcu Opoczyńskim.
16 stycznia: * strażacy wypompowywali wodę z piwnic w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) oraz w Gawronach (gm. Sławno).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »