tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
26 października: * w Żarnowie dwa zastępy PSP i OSP gasiły samochód i usuwały skutki pożaru * w Ogonowicach (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił sadze w kominie i zabezpieczał miejsce zdarzenia.
27 października w Paradyżu na ul. Topolowej dwa zastępy OSP gasiły sadze w kominie i zabezpieczały miejsce zdarzenia.
28 października: * w Brzustowcu (gm. Drzewca) dwa zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły samochód osobowy oraz zabezpieczały miejsce zdarzenia * podobne działania prowadziły dwa zastępy PSP w Opocznie na ul. Piotrkowskiej.
29 października w Drzewicy na ul. Żeromskiego jeden zastęp OSP gasił trawę na nieużytkach.
30 października: * w Sołku (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP gasił śmieci na wysypisku * w Opocznie na ul. Partyzantów jeden zastęp PSP gasił trawę na nieużytkach * w Skórkowicach (gm. Żarnów) jeden zastęp gasił palące się śmieci.

Miejscowe zagrożenia
26 października: * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej, jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia drogowego oraz usuwał jego skutki * w Wąglanach (gm. Białaczów), dwa zastępy z PSP i OSP naprawiały bocianie gniazdo na kominie budynku gospodarczego.
27 października w Kraśnicy (gm. Opoczno) strażacy z dwóch zastępów PSP i OSP zabezpieczali miejsce kolizji oraz udzielali pomocy w przepompowaniu 20 m3 etyliny i 10 m3 oleju napędowego z cysterny.
28 października w Opocznie na ul. Piotrkowskiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej oraz usuwały jej skutki.
29 października: * w Opocznie na ul. 17 Stycznia trzy zastępy PSP usuwały rozlany na drodze olej silnikowy * w Wójcinie (gm. Paradyż) trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz pomogły w ewakuacji osób poszkodowanych * w Dębie (gm. Poświstne)jeden zastęp PSP wypompowywał wodę ze studni.
30 października: * w Wójcinie (gm. Paradyż) trzy zastępy z PSP i OSP udzielaly pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadku samochodowym i zabezpieczały miejsce zdarzenia * w Soczówkach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP usuwał nadłamany konar drzewa zwisający nad jezdnią.
31 października w Mniszkowie trzy zastępy PSP i OSP zabezpieczaly miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »