tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
5 sierpnia: * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSO gasił śmieci w kontenerze * w Strzelcach (gm. Mniszków) dwa zastępy OSP gasiły sterty słomy.

Miejscowe zagrożenia:
3 sierpnia w Żarnowie na ul. Wolności dwa zastępy PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego połączonego z katastrofą budowlaną, ewakuowały właścicielkę lokalu, podstemplowywały konstrukcję stropu oraz pomagały w rozebraniu ściany szczytowej budynku.
4 sierpnia w Wygnanowie (gm. Opoczno), jeden zastęp OSP usuwał gniazda szerszeni z dachu budynku mieszkalnego.
5 sierpnia: * w Opocznie na al. Sportowej, jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowanie śmigłowca LPR * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej, jeden zastęp PSP usuwał gniazda os znajdujące się w ziemi przy budynku mieszkalnym.
6 sierpnia: * w Opocznie na ul. Zakątnej jeden zastęp PSP wypompowywał wodę z budynku oraz zagłębienia wokół niego * podobne działania prowadzone były przez jeden zastęp PSP w Opocznie na ul. Wyspiańskiego, na ul. Mokrej (jeden zastęp OSP) oraz na ul. Krótkiej (jeden zastęp PSP) * Takie same działania prowadzone były w Sobawinach (dwa zastępy OSP) * w Zameczku (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP usuwał z drogi powalone drzewa.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (683) z dnia 13 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »